איך לצאת מתקיעות בעסק בעזרת NLP?
דף הבית >> בלוג >> איך לצאת מתקיעות בעסק בעזרת NLP?

הרבה בעלי עסקים נתקלים בשלב זה או אחר של החיים העסקיים שלהם במצב של תקיעות בעסק

וכשאני אומרת "תקיעות בתחום העסקי" זה יכול להיות כמעט כל דבר שהייתם רוצים שיקרה בעסק ולא קורה.... או שאתם דוחים אותו, כי "עכשיו זה לא הזמן המתאים".

זה יכול להיות להימנע מלהעלות מחיר על מוצר או שירות, הימנעות מלצאת עם מוצר חדש או שירות חדש שמתבשל אצלכם, לא לצאת עם הרצאה למרות שאתם יודעים שזה יכול לקדם את העסק כי "אולי אני לא אהיה מעניינ/ת מספיק", להימנע מלפתוח סדנה כי "אולי לא יהיו מספיק נרשמים"... ויכול להיות שיש לכם עוד דוגמאות מהסוג הזה... ?
מאחורי התקיעות יכולים להסתתר כל מיני דברים, שלא תמיד אנחנו מודעים להם. בעצם- בדרך כלל אנחנו לא ממש מודעים להם. זה יכול להיות פחד מלהיכשל, ואפילו פחד מלהצליח, חוסר ביטחון שלך כבעל/ת עסק, תסכול מניסיונות חוזרים ונשנים שלא עלו יפה, ואפילו שיתוק והימנעות מעשיה כדי לא לחוות את אותו כישלון ותסכול.

יכולות להתחבא מאחורי התקיעות מחשבות כמו "אני לא אצליח", "זה לא ילך", "אני לא מספיק מקצועי/ת" ועוד מחשבות מהסוג הזה, ש"מורידות" אותנו. ויכולים להיות דפוסי התנהגות שלא מקדמים, ואפילו מעכבים את ההתפתחות המקצועית. 


כדי להתחיל להבין מה בדיוק מעכב אותך בעסק שלך, אני מזמינה אותך לשאול את עצמך שאלה אחת פשוטה שמגלה הרבה – "מה יקרה אם כן"- מה יקרה אם כן תצאי עם ההרצאה שאת מתכננת בראש כבר כל כך הרבה זמן? מה יקרה אם כן תעלה את מחיר השירות? מה יקרה אם יהיו לך יותר לקוחות? ממה בעצם את/ה מפחד/ת?

השאלה הזאת עוזרת לנו להציף את הפחדים הלא מודעים והמחשבות הלא מודעות שתוקעים אותנו.... 

תשובות שעולות אצל הרבה אנשים הן למשל "אולי לא יבואו לקוחות אם אעלה את המחיר", "אולי ההרצאה שלי תהיה לא מעניינת ואנשים יעקמו את הפרצוף?", "אני לא מסוגל לחוות עוד פעם את התסכול כשאני פותח סדנה שלא נרשמים אליה אנשים", "אם יהיו לי המון לקוחות לא יהיה לי מספיק זמן להיות עם הילדים שלי" ועוד ועוד....

השלב הראשון ביציאה מהתקיעות היא להבין מה בדיוק תוקע אותך. לפעמים נראה לנו שאנחנו "עושים הכל לפי הספר". ובכל זאת – הדברים לא זזים כפי שהיינו רוצים שהם יזוזו. 

אז מעניין לגלות... מה מעכב אותך בעסק שלך?לזיהוי ושחרור חסימות ותקיעויות בעסק שלך- אני מזמינה אותך להגיע אליי לטיפול ב NLP


תימורה- לחלום ולהגשים
אודות תימורה שפירא  |    מה זה NLP   |   מה זה דמיון מודרך   |   צור קשר   |     איך להשיג את המטרה  |  הצהרת נגישות | מפת אתר כל הזכויות שמורות לתימורה שפירא ©     
 
 
הקמת אתרים  הקמת אתרים • גיל דור • Webfocus