המלצות קורס NLP במודיעין - תימורה שפירא
בזמן האחרון הרבה אנשים מתעניינים ב NLP.
הם אולי שמעו
על התוצאות המהירות שהכלים של ה NLP מאפשרים להשיג,
על השדרוג בכל מיני תחומי חיים,
על השינויים בהסתכלות על דברים שאנשים שלומדים NLP חווים,
על חיזוק הביטחון העצמי והאמונה ביכולות
ועוד...
 
ועם זאת- יש תמיד התלבטות איפה כדאי ללמוד NLP?
ואצל מי?
ואיפה אני אקבל כלים באמת מקצועיים?
ואיפה ללמוד כדי שבאמת אדע להשתמש בכלים שאלמד?
ואיפה אני אעבור חוויה מעצימה?
ואיפה יהיה לי מעניין?
ואיפה אני אקבל תעודה בינלאומית מוכרת ונחשבת?
ואיפה ללמוד כך שגם לשכת ה NLP הישראלית תכיר בלימודים שלי?
 
אומרים ש"אין הנחתום מעיד על עיסתו"
אז החלטתי לצרף כמה עדויות של תלמידים שלמדו אצלי. 
נדמה לי שהמילים שלהם מדברות בעד עצמן. 
 
 
"החוויה הכי מעצימה שעברתי בשנים האחרונות. חוויה משנה חיים. הקורס עזר לי להתמקד בדברים שבאמת חשובים לי בחיים. עברתי וממשיכה לעבור שינויים גדולים וקטנים.
 
תימורה מנחה מדהימה שהעבירה את הקורס בצורה הכי מקצועית והכי מרגשת ומדויקת! תודה לך תימורה!
 
NLP- Non-stop Love and Pleasure (טניה יעקובזון, סוכנת נסיעות בת 44)


 
 

"תימורה שפירא היא מרצה ואשת מקצוע יוצאת מן הכלל. השיעורים היו מרתקים, מלאי תוכן מקצועי, חווייתיים וייחודיים. הקורס כולו היה באווירה ובפתיחות שקשה לתאר אותן במילים. הרווחתי כישורי תקשורת, אמונה, בטחון עצמי וסיפוק שלא דמיינתי. לא היה לי מושג לאן אני באמת נכנס, אך כשנכנסתי, החלטתי ללכת על זה עד הסוף, וזה היה פשוט נפלא.
ממליץ לכל מי שמתלבט להיפטר מהספק לאלתר. רק תימורה." (דניאל, קצין ארגון רפואה, בן 28)


 

"הגעתי לקורס על מנת להעניק לעצמי כלים חדשים. שמחתי לגלות על עצמי דברים מעניינים, התמודדתי עם פחדים ואזרתי אומץ לעשות מעשים בשביל עצמי. המפגשים היו פעילים ומעניינים, בכל שבוע התפתחנו יותר ויותר. הקבוצה היתה מבוססת על מרקם אנושי מיוחד ומגוון, כל אחד העניק משהו ויחד יצרנו הרגל מקסים בימי ראשון בערב.
 
ממליץ בחום לכל אחד בכל שלב בחיים לקבל את המתנה המדהימה שקיבלתי  מתימורה ומה NLP " (ליאור שושן, בן 32 שעוסק במסעדנות)


 
 

"הגעתי לקורס בלי לדעת ממש למה לצפות, בלי מטרה מוגדרת. פעולת ההצטרפות לקורס היתה פעולה אקטיבית שנקטתי, לתוך יער אפל ללא דרך סלולה. בתוך הקורס צעדתי באותה אפלה נטולת מטרה מוגדרת. כעת, בסוף הקורס, אני רואה בבהירות את הדרך שעברתי, שהיתה למעשה סלולה בידי אמן לכל אורכה על ידי תימורה, מנחת הקורס הנפלאה, הנעימה, המקצועית והמיומנת. אני שמחה שהפקדתי בידיה את האחריות לחוויות שלי לאורך מחצית השנה הזו. קיבלתי בקורס מושגים חשובים שעוזרים לי להבין את עצמי ואחרים והמון אמונה בעצמי, שאני יכולה להגשים כל מטרה שאציב לעצמי" (תמר הרפז, רופאה בת 28)

 


"ללמוד קורס NLP זאת היתה ההחלטה הנכונה ביותר שקיבלתי. הקורס עשה לי שינוי בכל תחומי החיים. אני מסיימת אותו כבן אדם מאושר שיודע לשמוח מהדברים הקטנים, מקבלת את עצמי, מעריכה את מה שיש לי. המון המון תודה!!!" (מרינה שזר, בת 42)
 
 


"מומלץ ביותר! הקורס מדהים ומלמד. גיליתי בתוכי יכולות שלא האמנתי שקיימות.
הגעתי לקורס כי כבר שנים שאני סובל מקושי בהבעת רגשות שמתבטא בתסכול, התקפי כעס, העלבויות שאינן תמיד מוצדקות, חוסר שליטה מול הילדים ועוד.
בזכות ההנחיה של תימורה, הידע בקורס ובעיקר התרגולים והסטאז' גיליתי מגוון דרכים פשוטות לשיפור המודעות ומציאת הכוונה החיובית של ההתנהגויות והדפוסים האלו. גיליתי גם שבזכות ההתמודדות שלי אני מסוגל לתמוך ולסייע לאנשים אחרים שנמצאים בקושי דומה, ובעצם ה"נכות" שלי הפכה ליתרון במצבים מסוימים בזכות הכלים של ה NLP" (מ', מהנדס חשמל, בן 32)


 
 
" בחיי פגשתי, עבדתי ולמדתי מהרבה אנשים. בודדים מהם הפכו למורי דרך לחיים- את מורת דרכי. אני שמחה שנפל בחלקי ללמוד מאישה בעלת ניסיון, חזון ומקצועית מאוד. השיעורים הועברו באופן מעניין ובסדר הנכון בדיעבד. במהלך הקורס חוויתי ועברתי שינוים רבים, קיבלתי ביטחון עצמי ויכולת ביטוי- לימדת אותי שישנם מפות שונות לכל אחד וצריך לכבד אותה. והנחת היסוד שתלך איתי תמיד- אין כישלון יש משוב לצמיחה. תודה<3 ." (אילונה וורס רודמן, מקדמת תעסוקה ומנחה הוליסטית, בת 36)
 
 
"כל אחד צריך לעבור את הקורס הזה! מנחה מצויינת ואמפטית!" (רחל פרומוביץ)
 
 
 
"קורס מעניין מאוד, מתחילתו ועד סופו. הועבר על ידי תימורה בצורה ממוקדת, מעניינת, מאתגרת, שאיפשרה בכל שלב לעלות מעלה מעלה, להפנים תובנות משמעותיות בנוגע לאני ולאחר ולהביא לשינויים בחיים, הן מבחינה רגשית, הן מבחינה מחשבתית והן התנהגותית.
נחשפתי לטכניקות פשוטות שעשו שינוי משמעותי. ממליצה בחום להשתלב בקורס שכל מהותו הוא לאפשר הצלחה, אמונה אמיתית וחיובית.
מודה מעומקא דליבא למנחת הקורס במיוחד שהעבירה אותו בצורה מדהימה! תודה תימורה!" (רונית)
 
 
 
 
"מאז שהתחלתי ללמוד NLP אני תמיד מספרת שזה קורס שלומדים בו את סודות החיים, קורס חובה לכל אדם, קורס שבו לומדים החל מלתקשר עם עצמך ועם סביבתך- משפחה, חברים, עבודה. בכל הרבדים האלה התקדמתי מאז שסיימתי את הקורס. הביטחון שלי מעל ומעבר.
למרות כל ההצלחות שלי בחיים אף פעם לא הרגשתי בטוחה בעצמי והקורס עזר לי לשנות תפיסה מעכבת זאת, וכן ההבנה שלי והתפיסה שלי של המציאות וקריאת המפה שלי ביחס לאחר השתנתה וזה מאוד שיפר את איכות החיים שלי." (זיוה, מהנדסת תעשיה וניהול, בת 32)

 
"תימורה אישיות מאוד מעניינת וכך גם הקורס שלה. מאוד מקצועית, משקיעה המון- וכך גם התוצאות. מאוד מאוד נהניתי מכל שיעור ושיעור. התשוקה והצימאון התחזקו משיעור לשיעור ורמת הלמידה העלתה אותי מאוד.
השינוי בי משמעותי מאוד. אני מאוד ממוקדת ויודעת להגדיר מצוין את כל הרצונות שלי ושל הסובבים אותי. ללא ספק כל מי שמקורב לתימורה מרוויח חד משמעית לכל החיים. התהליכים המשמעותיים ביותר הם שחוויתי בקורס של תימורה, אז על כך תודה מכל הלב." (כריסטינה נעמני)
 
"עברתי קורס NLP אצל תימורה. במהלך הקורס קיבלתי כלים רבים ועוצמתיים לחיי היום יום, לגישה שלי ולהבנה שלי. בנוסף למדתי הרבה טכניקות שנמצאות עכשיו בארגז הכלים שלי. למדתי שאיך שאני חוויתי שינוי- אני גם יכול לגרום לאנשים אחרים לחוות שינוי עוצמתי כל כך.
חוויית הקורס היתה חיובית, מלאת אנרגיות, סבלנות מלאה של תימורה, שבלעדיה היינו יכולים ללמוד את אותן טכניקות אבל ההבנה, ההנאה, האנרגיות שאותם קיבלתי לא היו. המכלול הזה יוצר חווייה אישית וסביבתית עוצמתית." (ינון בן שושן, בן 24)


 
"קיבלתי כלים רבים לחיים, להבנת הזולת, להבנת האישיות שלי.
אהבתי מאוד את דרך ההוראה של תימורה- מצגות בשילוב הנחיה בכיתה. החזרה בתחילת כל שיעור על השיעור הקודם, העזרה בהבנת החומר, והסיוע להבינו עד הסוף.
החומר הועבר בצורה ברורה ומעניינת, נהניתי מאוד ללמוד אצלך. קיבלתי כלים וטכניקות לחיים!" (ש. דוקטורנטית באוניברסיטת תל אביב, בת 40)
 
אודות תימורה שפירא  |    מה זה NLP   |   מה זה דמיון מודרך   |   צור קשר   |     איך להשיג את המטרה  |  הצהרת נגישות | מפת אתר כל הזכויות שמורות לתימורה שפירא ©     
 
 
הקמת אתרים  הקמת אתרים • גיל דור • Webfocus