יציאת מצריים הפרטית שלי
דף הבית >> מאמרים >> יציאת מצריים הפרטית שלי
מזג האוויר מתחמם, הפרחים פורחים במלוא הדרם
ריח של אביב באוויר
פסח בפתח, ואוטוטו נספר על יציאת מצרים. 

לפני שלוש שנים- ממש בערב פסח 2012- קיבלתי החלטה לצאת ממצרים
מצרים שלי באותה תקופה הייתה עבודה בתחום התקשורת והאינטרנט בערבית, תחום שהתמחיתי בו במשך 20 שנה, ושהרגשתי שמיציתי את עצמי בו. כשהבנתי שאני לא קמה בבוקר עם חיוך והולכת בחדווה לעבודה, הבנתי שהגיע הזמן לעשות שינוי. לצאת ממצרים. 

אז כבר ידעתי מהי הארץ המובטחת שאליה אני רוצה להגיע. אני רוצה לעסוק ב NLP! זה מעניין אותי. זה מדליק אותי. אני נפעמת מהיכולת שלי לעזור לאנשים לעשות שינויים משמעותיים כל כך בחיים שלהם. כן. זה מה שאני רוצה. 

בהתחלה אמרתי את זה בשקט. רק בין חברים שהכירו אותי מלימודי ה NLP. 
לאט לאט הרשיתי לעצמי להגיד את זה בקול רם יותר. 
זה מה שאני רוצה לעשות!

היו כאלה שהרימו גבה. 
אחרי 20 שנה שהתמחית בתחום אחר? אחרי שני תארים באוניברסיטה העברית?
עם המוניטין  המקצועי שצברת לך? 

את בטוחה???

כן.... הייתי בטוחה.  
עם חששות... נכון.
אבל יודעת שזה מה שאני רוצה. לשם אני רוצה להגיע. 

כשיצאתי למסע בדרך לארץ המובטחת, ארץ הנחיית ה NLP, ידעתי שחלק מהעניין הוא לעזוב את סיר הבשר, את התפקיד, את המשכורת, את התנאים, את המקום הבטוח והמוכר... 

ובדרך לארץ המובטחת, ידעתי- הולכים במדבר... לא מעט זמן...

וההליכה במדבר היא לא קלה... במדבר אין הרבה משאבים, צריך להצטמצם, השמש קופחת, ויש גם נחשים, עקרבים... החיים שונים מאלו שהיו כשישבתי על סיר הבשר. 

מודה... לפעמים גם מצאתי את עצמי מתגעגעת לאותו סיר הבשר. שוכחת לכמה רגעים (או שעות) למה רציתי לעזוב אותו, לאן אני רוצה להגיע, ולמה כל כך היה לי חשוב להגיע לשם. 

אבל אחרי כמה רגעים (או שעות) התעשתי... יודעת שכדי להגיע לארץ המובטחת – ולעשות את השינוי שרציתי- צריך לצלוח את המדבר, גם אם זה ממש לא קל. 

 וכדי שההליכה במדבר תהיה אפשרית, היה לי חשוב להזכיר לעצמי שוב ושוב- למה אני עושה את זה? 

בעבודה שלי אני מלווה אנשים שהחליטו לעזוב את המצרים שלהם ולעשות שינוי- זה יכול להיות בתחום של הזוגיות, בתחום של שינוי הרגלי האכילה, או בכל תחום אחר שבו הם רוצים לעשות שינוי- ולהגיע אל הארץ המובטחת.

בתור מי שחוותה על בשרה את הקושי שתהליך כזה של שינוי מביא איתו, אני יודעת שכשמחליטים לעשות שינוי, כשרוצים להשיג מטרה כלשהי, כשרוצים לצאת ממצרים- צריך ליווי, תמיכה, חיזוק ועזרה בהשתחררות מהדפוסים הישנים. צריך לחזק את המשאבים הפנימיים, לחזק את האמונות שאנחנו בדרך הנכונה. 

בתור מי שעברה ועדיין עוברת את המסע הזה- אני יכולה להבין את הקשיים, ולעזור להתמודד איתם

אם את/ה מרגיש/ה שאת זקוקה לליווי, או לעזרה- כדי שתוכל/י באמת להשתחרר מהכבלים- המחשבתיים, הרגשיים, ההתנהגותיים שכובלים אותך למצרים שלך,
כדי שתוכלי לצאת אל החרות,
דבר/י איתי ונבדוק יחד אם התהליך מתאים לך. 

מאחלת לך וליקרים לך חג שמח, 
עם פריחה אביבית
וצמיחה מחודשת. 
 
 
אודות תימורה שפירא  |    מה זה NLP   |   מה זה דמיון מודרך   |   צור קשר   |     איך להשיג את המטרה  |  הצהרת נגישות | מפת אתר כל הזכויות שמורות לתימורה שפירא ©     
 
 
הקמת אתרים  הקמת אתרים • גיל דור • Webfocus