להפוך את החלום למציאות- סדנה קבוצתית
דף הבית >> סדנאות >> להפוך את החלום למציאות- סדנה קבוצתית

מה החלום שלך?  מה היית רוצה להכניס עכשיו לחיים שלך?

יותר רגיעה
שיפור מערכת יחסים? אולי להשלים פרויקט שחשוב לך? 
היית רוצה לעשות שינוי כלשהו בחיים האישיים או המקצועיים? 
 
לכולנו יש חלומות - גדולים או קטנים. בסדנה תפעלי להגשמת החלום שלך!
 
תגדירי לעצמך מהי המטרה שלך, תתכנתי את הGPS  הפנימי שלך - לאן את רוצה להגיע? תתחברי ליכולות ולמשאבים הפנימיים הקיימים בך, תחווי העצמה, תביני מהם הערכים המניעים אותך ואיך לרתום אותם לטובת הגשמת החלום . תכירי את כוחן של המילים ותלמדי איך לשנות את הדיבור הפנימי שלך כדי להגביר את המוטיבציה. תוכלי להשתחרר ממשפטים שליליים ומחלישים ("אין סיכוי שזה יצליח", "לא מגיע לי" ועוד) ומרגשות לא נעימים שאולי מעכבים אותך מלהשיג את המטרה ולהגשים את החלום (פחד, בושה, כעס, פגיעות ועוד), ויתאפשר לך להיפגש בדמיון עם האני העתידית שלך שהשיגה את המטרה שלה וחיה את החלום!

הסדנה משלבת כלים וטכניקות מעולם ה-NLP והדמיון המודרך המאפשרים יצירת שינוי משמעותי ועמוק בדרך חווייתית ומעצימה.
 

מנחת הסדנה: את הסדנה מנחה תימורה שפירא, מומחית לתהליכי  שינוי  והשגת מטרות באמצעות דמיון מודרך ו NLP. תימורה היא בעלת דרגת NLP Trainer, בעלת קליניקה פרטית במודיעין, מרצה ומנחת סדנאות.
 
משך הסדנה- 6 מפגשים. 
 
מה אומרות משתתפות בסדנה? 

"נהניתי מאוד במהלך הסדנה. חיכיתי וציפיתי למפגשים. הסדנה תרמה לי מאוד להגדיר את המטרה שלי, ולהחליט שאני מסוגלת לעשות את השינוי. אהבתי את הדרך שהעברת את הדברים- בנעימות, רצינות הבנה ועדינות. עוצמתי עבורי היה לחשוב ולהרגיש את השינוי עם ילדיי במהלך הדימיון המודרך שעשינו. אמליץ לחברים להשתתף בסדנה!" ג'.

"נהניתי מאוד מהסדנה. היא תרמה לי רבות גם מבחינה מקצועית וגם מבחינה אישית. אני חושבת שהעברת אותה בצורה מאוד מקצועית ומדוייקת. תודה על סדנה מקסימה. היה נפלא."
 
"נהניתי מהסדנה ומהתכנים שהעלית בה. הסדנה חיזקה אצלי את הצורך בהנעה לכיוון המטרה. אהבתי לדמיין את עצמי בעוד 3 חודשים... בהחלט אמליץ לחברותיי להשתתף בסדנאות דומות!" אוסי
 
"נהניתי.... אהבתי... מוקדתי... הוטענתי (באנרגיה). אני קצת פחות פוחדת לחלום ולממש. אמליץ במיוחד למי שחולם ומפחד להגשים. אהבתי את המקצועיות שלך, תימורה, את ההקפדה על המסגרת יחד עם הגמישות המחשבתית וההגעה האישית לכל אחת ואחת מהקבוצה." מיכל
 
"נהניתי מאוד. זו היתה אתנחתא בסוף השבוע העמוס. הקל עליי מאוד בהתנהלות יומיומית עמוסה צפופה ולחוצה. רואים את השינוי גם אצל הילדים. " ר'.

הרשמה-
התקשרי להירשם ולהבטיח את מקומך, תימורה שפירא- 050-6415941
 
 
 
אודות תימורה שפירא  |    מה זה NLP   |   מה זה דמיון מודרך   |   צור קשר   |     איך להשיג את המטרה כל הזכויות שמורות לתימורה שפירא ©                עיצוב אתרים נמוש
 
 
הקמת אתרים  בניית אתרים Webfocus