מאמרים
איך להתמודד עם דאגות שמשבשות את החיים?
דאגות הן חלק בלתי נפרד מהחיים. אם מחשבות מדאיגות משתלטות עלינו – חשוב שיהיו לנו כלים להתמודד איתן, כדי שאיכות החיים שלנו לא תיפגע, ונוכל להתמודד עם אתגרים, ואף נוכל לעזור ליקרים לנו להתמודד
  קרא/י עוד
 
יציאה מעבדות לחירות עם NLP
רובינו משועבדים, באופן בלתי מודע, לדפוסי ההתנהגות הלא מודעים שלנו ולדפוסים הרגשיים שלנו. כולנו גם רוצים להגיע אל הארץ המובטחת – האחד רוצה יחסים הרמוניים, אחרת רוצה חיים רגועים ומאוזנים...
  קרא/י עוד
 
איך להתמודד עם מתח וחרדה ולהיות יותר רגועים?
להפחית את החרדה לפני מבחן או החרדה לפני טסט או דייט, התמודדות עם לחץ בעבודה, הפחתת מתח אישי, להתגבר על חרדות ודאגה לילדים. 5 כלים מעולם ה- NLP שיעזרו לכם להיות יותר רגועים
  קרא/י עוד
 
איך לשפר את הדימוי העצמי כדי להשיג מטרה שחשובה לך?
10 כלים של NLP לחיזוק הביטחון העצמי ושיפור הדימוי העצמי
  קרא/י עוד
 
איך להצליח לשנות הרגלים
6 טיפים פשוטים שיעזרו לכם הפעם *להצליח* לעשות את השינוי שאתם רוצים.
  קרא/י עוד
 
מה באמת חוסם את ההצלחה שלך?
מכירים את המשפטים "אני לא אצליח", "זה בלתי אפשרי", "אין סיכוי שאני...." אני מניחה שכן, בכל זאת אתם בני אדם... ידעתם שהמשפטים האלה הם חבלני ההצלחה מספר אחת שלכם?
  קרא/י עוד
 
מה ההבדל בין NLP לדמיון מודרך?
"NLP זה דמיון מודרך, נכון?" כך מתחילות חלק מהשיחות שלי עם אנשים ששומעים שאני עוסקת בתחום של ה NLP והדמיון המודרך. אז בואו נעשה סדר. NLP ודמיון מודרך הן שתי שיטות טיפול שונות.
  קרא/י עוד
 
מציאת זוגיות אחרי גיל 35
כבר שנים שאת מחפשת אותו. את גבר חלומותייך. את עוברת בנחישות מדייט אחד לשני, או אולי כבר התייאשת? את כל כך רוצה! אז למה זה לא קורה?
  קרא/י עוד
 
איך משנים התנהגות לא רצויה?
דנה מאוד רוצה למצוא בן זוג, אבל נמנעת כמעט לחלוטין מלצאת לדייטים ולהכיר גברים חדשים. דנה מבינה שדפוס ההתנהגות הזה- של הימנעות מיציאה לדייטים מפריע לה במשימה שלה. אז איך משנים דפוס התנהגות?
  קרא/י עוד
 
יציאת מצריים הפרטית שלי
  קרא/י עוד
 
מאמר- ברכות מעצמך לעצמך לשנה החדשה
יש לנו במשפחה מסורת משפחתית. כל שנה, בערב ראש השנה, כל אחד מאיתנו מקבל דף ומאחל לעצמו איך הוא רוצה שתיראה השנה הקרובה. זה זמן מצוין לעצור לרגע, לבדוק מה היה טוב בשנה הקודמת. מה נרצה לשפר.
  קרא/י עוד
 
איך תגבירו את המוטיבציה שלכם לפעולה בעזרת המילים?
למילים בהן אנחנו משתמשים יש חשיבות גם בתקשורת שלנו עם הסביבה שלנו, וגם בתקשורת שלנו עם עצמנו. למילים שלנו יש השפעה מאוד גדולה גם על המוטיבציה שלנו לפעולה. ברגע שתלמדו לזהות מה המילים שמגבירות אצלכם..
  קרא/י עוד
 
אודות תימורה שפירא  |    מה זה NLP   |   מה זה דמיון מודרך   |   צור קשר   |     איך להשיג את המטרה  |  הצהרת נגישות | מפת אתר כל הזכויות שמורות לתימורה שפירא ©     
 
 
הקמת אתרים  הקמת אתרים • גיל דור • Webfocus