מאמרים
איך לשפר את הדימוי העצמי כדי להשיג מטרה שחשובה לך?
  קרא/י עוד
 
איך להצליח לשנות הרגלים
6 טיפים פשוטים שיעזרו לכם הפעם *להצליח* לעשות את השינוי שאתם רוצים.
  קרא/י עוד
 
מה באמת חוסם את ההצלחה שלך?
מכירים את המשפטים "אני לא אצליח", "זה בלתי אפשרי", "אין סיכוי שאני...." אני מניחה שכן, בכל זאת אתם בני אדם... ידעתם שהמשפטים האלה הם חבלני ההצלחה מספר אחת שלכם?
  קרא/י עוד
 
מה ההבדל בין NLP לדמיון מודרך?
"NLP זה דמיון מודרך, נכון?" כך מתחילות חלק מהשיחות שלי עם אנשים ששומעים שאני עוסקת בתחום של ה NLP והדמיון המודרך. אז בואו נעשה סדר. NLP ודמיון מודרך הן שתי שיטות טיפול שונות.
  קרא/י עוד
 
מציאת זוגיות אחרי גיל 35
כבר שנים שאת מחפשת אותו. את גבר חלומותייך. את עוברת בנחישות מדייט אחד לשני, או אולי כבר התייאשת? את כל כך רוצה! אז למה זה לא קורה?
  קרא/י עוד
 
איך משנים התנהגות לא רצויה?
דנה מאוד רוצה למצוא בן זוג, אבל נמנעת כמעט לחלוטין מלצאת לדייטים ולהכיר גברים חדשים. דנה מבינה שדפוס ההתנהגות הזה- של הימנעות מיציאה לדייטים מפריע לה במשימה שלה. אז איך משנים דפוס התנהגות?
  קרא/י עוד
 
יציאת מצריים הפרטית שלי
  קרא/י עוד
 
מאמר- ברכות מעצמך לעצמך לשנה החדשה
יש לנו במשפחה מסורת משפחתית. כל שנה, בערב ראש השנה, כל אחד מאיתנו מקבל דף ומאחל לעצמו איך הוא רוצה שתיראה השנה הקרובה. זה זמן מצוין לעצור לרגע, לבדוק מה היה טוב בשנה הקודמת. מה נרצה לשפר.
  קרא/י עוד
 
איך תגבירו את המוטיבציה שלכם לפעולה בעזרת המילים?
למילים בהן אנחנו משתמשים יש חשיבות גם בתקשורת שלנו עם הסביבה שלנו, וגם בתקשורת שלנו עם עצמנו. למילים שלנו יש השפעה מאוד גדולה גם על המוטיבציה שלנו לפעולה. ברגע שתלמדו לזהות מה המילים שמגבירות אצלכם..
  קרא/י עוד
 
אודות תימורה שפירא  |    מה זה NLP   |   מה זה דמיון מודרך   |   צור קשר   |     איך להשיג את המטרה כל הזכויות שמורות לתימורה שפירא ©     
 
 
הקמת אתרים  הקמת אתרים • גיל דור • Webfocus