בלוג
למה אני לא מצליחה לשנות את זה?!
"כשאני נכנסת הביתה אחרי העבודה ורואה את התיקים של הילדים זרוקים בכניסה לבית, את הכיור מלא כלים ואת המטבח הפוך אני חוטפת את הג'ננה ומתחילה לצעוק. לא משנה כמה החלטתי קודם שהיום אני אשאר רגועה" קרא/י עוד »
   
המילים כמפתח לזיכרונות שלנו- על מילים מרעילות ומילים מעצימות
"אל תדאג, לא תהיה לך שום בעיה"- אם אמרתם את המילים האלו, סביר להניח שרציתם לחזק ולהרגיע. אבל האם זה מה שבאמת קרה? איך אנחנו משתמשים באופן לא מודע במילים מרעילות, ובאילו מילים כדאי להשתמש במקום? קרא/י עוד »
   
איך לצאת מתקיעות בעסק בעזרת NLP?
קורה לכם שאתם חווים תקיעות בעסק? שאתם רוצים לצאת עם מוצר או שירות ונמנעים? או שאתם חוששים להעלות את מחיר המוצר או השירות שלכם? או רוצים לצאת עם הרצאה או סדנה אבל חששות מתחילים לעלות? קרא/י עוד »
   
עור של פיל
שנים אני מסתובבת בעולם עם המחשבה של "הלוואי והיה לי עור עבה יותר", כך שלא כל דבר יחדור מייד פנימה וישפיע עליי. עור של פיל. אולי אפילו קצת פחות עבה. אבל משהו שיחסום ויגן... מסתבר שאפשר לסדר אחד כזה קרא/י עוד »
   
איך להתמודד עם הפחדים שלך כשאת מחפשת בן זוג?
נשים רבות שמחפשות בן זוג חוות פחד. פחד שהגבר שאת נפגשת איתו לא ירצה בך, פחד שהוא לא באמת רציני, פחד להישאר לבד... המון פחדים ומחשבות משתקות. מה עושים עם הפחדים האלה? קרא/י עוד »
   
את מאמינה שזה אפשרי למצוא בן זוג?
אם את מאמינה שזה אפשרי למצוא את בן הזוג המתאים לך את צודקת- זה אפשרי ואת תמצאי אותו ואם את כבר סקפטית מיואשת ולא מאמינה שזה אפשרי גם במקרה הזה .... את צודקת. קרא/י עוד »
   
השינוי מתחיל בתוכי
היום, בפעם הראשונה בחיי, השוו אותי לתוכי. האמת? מצא חן בעיניי. :) אבל לפני שנגיע לתוכי נתחיל מההתחלה. חלק מהותי מהעבודה שלי ב NLP זה לשאול את השאלות הנכונות. קרא/י עוד »
   
התמכרות לגלידה בן אנד ג'ריז
איך בתוך רבע שעה היא נגמלה מהתמכרות לגלידה בן אנד ג'ריז? קרא/י עוד »
   
איך אפשר להוריד את מפלס הדרמה בחיים?
איך אפשר להוריד דרמה מהחיים? להגיב בצורה אחרת, פחות אמוציונלית? עם פחות כעס, ופחות עלבון? קרא/י עוד »
   
המילה שממש כדאי לך להוציא מהלקסיקון
איזה מילה תוקעת אותך במקום, גורמת ליסורי מצפון ורגשות אשמה ולכן כדאי להוציא אותה מהלקסיקון? ובאיזו מילה כדאי להשתמש במקומה? קרא/י עוד »
   
יום רגיל יוצא מגדר הרגיל
אם היית חולמ/ת על היום המושלם שלך יום שבו כל מה שחשוב לך קורה. יום רגיל, אבל יוצא מגדר הרגיל. איך ייראה היום המושלם שלך? קרא/י עוד »
   
מה הקשר בין חנוכה לערך העצמי שלך?
מה הקשר בין חנוכה לבטחון עצמי? ואיך אפשר לחזק את הבטחון העצמי שלך ואת הערך העצמי שלך? קרא/י עוד »
   
אודות תימורה שפירא  |    מה זה NLP   |   מה זה דמיון מודרך   |   צור קשר   |     איך להשיג את המטרה כל הזכויות שמורות לתימורה שפירא ©                עיצוב אתרים נמוש
 
 
הקמת אתרים  הקמת אתרים • גיל דור • Webfocus