בלוג
עור של פיל
שנים אני מסתובבת בעולם עם המחשבה של "הלוואי והיה לי עור עבה יותר", כך שלא כל דבר יחדור מייד פנימה וישפיע עליי. עור של פיל. אולי אפילו קצת פחות עבה. אבל משהו שיחסום ויגן... מסתבר שאפשר לסדר אחד כזה קרא/י עוד »
   
איך להתמודד עם הפחדים שלך כשאת מחפשת בן זוג?
נשים רבות שמחפשות בן זוג חוות פחד. פחד שהגבר שאת נפגשת איתו לא ירצה בך, פחד שהוא לא באמת רציני, פחד להישאר לבד... המון פחדים ומחשבות משתקות. מה עושים עם הפחדים האלה? קרא/י עוד »
   
את מאמינה שזה אפשרי למצוא בן זוג?
אם את מאמינה שזה אפשרי למצוא את בן הזוג המתאים לך את צודקת- זה אפשרי ואת תמצאי אותו ואם את כבר סקפטית מיואשת ולא מאמינה שזה אפשרי גם במקרה הזה .... את צודקת. קרא/י עוד »
   
השינוי מתחיל בתוכי
היום, בפעם הראשונה בחיי, השוו אותי לתוכי. האמת? מצא חן בעיניי. :) אבל לפני שנגיע לתוכי נתחיל מההתחלה. חלק מהותי מהעבודה שלי ב NLP זה לשאול את השאלות הנכונות. קרא/י עוד »
   
התמכרות לגלידה בן אנד ג'ריז
איך בתוך רבע שעה היא נגמלה מהתמכרות לגלידה בן אנד ג'ריז? קרא/י עוד »
   
המילה שממש כדאי לך להוציא מהלקסיקון
איזה מילה תוקעת אותך במקום, גורמת ליסורי מצפון ורגשות אשמה ולכן כדאי להוציא אותה מהלקסיקון? ובאיזו מילה כדאי להשתמש במקומה? קרא/י עוד »
   
יום רגיל יוצא מגדר הרגיל
אם היית חולמ/ת על היום המושלם שלך יום שבו כל מה שחשוב לך קורה. יום רגיל, אבל יוצא מגדר הרגיל. איך ייראה היום המושלם שלך? קרא/י עוד »
   
מה הקשר בין חנוכה לערך העצמי שלך?
מה הקשר בין חנוכה לבטחון עצמי? ואיך אפשר לחזק את הבטחון העצמי שלך ואת הערך העצמי שלך? קרא/י עוד »
   
מספר עמודים: 2
הקודם    1  2 
אודות תימורה שפירא  |    מה זה NLP   |   מה זה דמיון מודרך   |   צור קשר   |     איך להשיג את המטרה כל הזכויות שמורות לתימורה שפירא ©     
 
 
הקמת אתרים  הקמת אתרים • גיל דור • Webfocus